Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Oneindige zwembad Dakzwembad Dompelbad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool Isla Mujeres van 12 m², gelegen in Isla Mujeres, bevindt zich op 5 km afstand van de luchthaven Isla Mujeres. Het appartement biedt een draadloos internet in de hele accommodatie.
Dit appartement is gelegen binnen 3 km van het Garrafon Park. Het kost 10 minuten lopen om het centrum van Isla Mujeres te bereiken. De accommodatie bevindt zich in de buurt van IceBar Mexico.
1-slaapkamer Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Dit appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Deze accommodatie heeft een terras.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Dakzwembad
- Dompelbad
- Ligstoelen
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool?
Het duurt 10 minuten lopen om van Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool over een internetverbinding?
Ja, Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool is voorzien van draadloos internet in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 12 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in dit appartement verblijven?
In dit appartement kunnen maximaal 4 gasten verblijven. - ❓
Heeft Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool een eigen zwembad?
Nautica Apartment-4 Guests And Shared Pool heeft, natuurlijk, een zwembad op het dak.